Gmina Staroźreby

  • Orlik 2010
  • Przyroda
  • Orkiestra

Komunikaty

Dyżur - odpady - maj

13 maja 2019 - w pokoju nr 12 (świetlica Urzędu Gminy) w godz. 9.00-13.00

Więcej…

Harmonogram odbioru odpadów

Aktualne harmonogramy odbioru, obowiązujące od 1 stycznia 2019 r. znajdują się na stronie www.odpady.zgrp.pl lub TUTAJ.

Deklaracje podatkowe obowiązujące od 2016 roku

Druki deklaracji podatkowych

Energa Operator

Komunikat o planowych wyłączeniach prądu

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Staroźreby

Jesteś tutaj:

Setne urodziny Mieszkanki

Niecodzienną uroczystość obchodziła Pani Władysława Majchrzak. Seniorka rodu świętowała uroczyście swoje urodziny. Okazja ku temu była bardzo wyjątkowa, gdyż nasza Czcigodna Jubilatka w dniu 25 maja 2018 roku ukończyła 100 lat! Pani Władysława urodziła się w Stoplinie , doczekała się 4 dzieci, 9 wnuków, 18 prawnuków, 4 praprawnuków. W tak podniosłej uroczystości jubilatce towarzyszyła najbliższa rodzina i oficjalni goście. W związku z tym pięknym jubileuszem Wójt Gminy Józef Stradomski złożył Jubilatce gratulacje i życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności na kolejne lata życia, wręczając piękne kwiaty. Zacna Jubilatka otrzymała również od Przewodniczącego Rady Gminy Andrzeja Skierskiego symboliczny upominek. Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszka Kuligowska przekazała list gratulacyjny, serdeczne życzenia złożyła również Sekretarz Gminy Honorata Nagórka. Do życzeń dołączyli również przedstawiciele wojewody mazowieckiego i płockiego KRUS. Dopełnieniem uroczystości jubileuszowej był tort urodzinowy i toast lampką szampana.

Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu, życzymy Pani Władysławie na kolejne lata dużo dobrego zdrowia, cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego oraz jeszcze wielu lat zasłużonego odpoczynku w cieple rodzinnego klimatu.

 

Kontakt

Urząd Gminy Staroźreby
ul. Płocka 18, 09-440 Staroźreby
Telefon: +48 24 266 30 80
Fax: +48 24 266 30 99
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny pracy:
pn-pt: 7.30 do 15.30
 
 
 
 

 

  

 

Obsługa interesanta

Jeżeli wiesz kto załatwia Twoją sprawę to tu znajdziesz szybki kontakt do tej osoby.

Obsługa interesanta

Gminny Kurier Telewizyjny