Gmina Staroźreby

  • Orlik 2010
  • Przyroda
  • Orkiestra

Komunikaty

Harmonogram odbioru odpadów

Aktualne harmonogramy odbioru, obowiązujące od 1 stycznia 2019 r. znajdują się na stronie www.odpady.zgrp.pl lub TUTAJ.

Deklaracje podatkowe obowiązujące od 2016 roku

Druki deklaracji podatkowych

Energa Operator

Komunikat o planowych wyłączeniach prądu

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Staroźreby

Jesteś tutaj:

Spotkanie z Policją w UG Staroźeby

 

W dniu 10 kwietnia 2018 roku, w Sali obrad w Urzędzie Gminy w Staroźrebach odbyło się spotkanie, w którym udział wzięli Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Płocku insp. Stanisław Szcześniak, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego w KMP w Płocku kom. Robert Nowakowski, przedstawiciele KM w Płocku, Wójt Gminy Pan Józef Stradomski Sekretarz Gminy Pani Honorata Nagórka, Kierownik Posterunku Policji w Staroźrebach asp. Pan Jacek Obałkowski oraz sołtysi gminy Staroźreby.

Spotkanie odbyło się w związku z prowadzoną kampanią społeczną „Odblaskowe Sołectwo”. Celem kampanii jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu, którymi są piesi i rowerzyści. Jak dobrze wiemy, w konfrontacji z samochodem, niechroniony uczestnik ruchu drogowego ma niewielkie szanse na przeżycie. Płoccy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przygotowali na potrzeby Kampanii pakiet materiałów - broszurkę informacyjną i plakat, w których uczą o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i przytaczają przepisy dotyczące ruchu pieszych i rowerzystów.

Inicjatorem spotkania był Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Płocku, organizatorem był Wójt Gminy Staroźreby.

 

Kontakt

Urząd Gminy Staroźreby
ul. Płocka 18, 09-440 Staroźreby
Telefon: +48 24 266 30 80
Fax: +48 24 266 30 99
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny pracy:
pn-pt: 7.30 do 15.30
 
 
 
 

 

  

 

Obsługa interesanta

Jeżeli wiesz kto załatwia Twoją sprawę to tu znajdziesz szybki kontakt do tej osoby.

Obsługa interesanta

Gminny Kurier Telewizyjny