Gmina Staroźreby

  • Orlik 2010
  • Przyroda
  • Orkiestra

Komunikaty

Harmonogram odbioru odpadów

Aktualne harmonogramy odbioru, obowiązujące od 1 stycznia 2018 r. znajdują się na stronie www.odpady.zgrp.pl lub TUTAJ.

Deklaracje podatkowe obowiązujące od 2016 roku

Druki deklaracji podatkowych

Energa Operator

Komunikat o planowych wyłączeniach prądu

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Staroźreby

Jesteś tutaj:

Wieczór wigilijny z Dickensem

14 grudnia w Szkole Podstawowej w Staroźrebach po raz drugi odbył się „Wieczór wigilijny z Dickensem”. Motywem przewodnim wydarzenia była „Opowieść wigilijna” autorstwa tego angielskiego pisarza. Gośćmi specjalnymi wieczoru byli aktor Teatru Dramatycznego w Płocku Pan Mariusz Pogonowski oraz Anna Czachorowska, Piotr Mazewski i Damian Czachorowski, którzy zadbali o świąteczną atmosferę muzyczną.

Widowisko rozpoczęło się od tańca sumienia, który wykonali uczniowie klasy Va. Przy melodii Carol of the Bells Duchy Minionych, Teraźniejszych i Przyszłych Świąt Bożego Narodzenia budziły sumienie głównego bohatera – ponurego i zamkniętego na ludzi Scrooge’a. W programie znalazły się scenki teatralne obrazujące fragmenty opowieści, w których wystąpili uczniowie szkoły. W trakcie spotkania odbyły się też projekcje fragmentów filmów, tej ponadczasowej opowieści. W radosny nastrój wprowadziły wszystkich gości dziewczęta z chóru szkolnego oraz ich opiekun Piotr Karwowski, który zaśpiewał piosenkę. Nie zabrakło również kolęd w wykonaniu Gminnej Orkiestry w Staroźrebach pod batutą pana Huberta Chiczewskiego.

Organizatorzy projektu – Joanna Peciakowska, Monika Obałkowska, Alicja Amroziak, Katarzyna Matusiak - dziękują wszystkim gościom za tak liczne przybycie i poświęcony czas.

 

Kontakt

Urząd Gminy Staroźreby
ul. Płocka 18, 09-440 Staroźreby
Telefon: +48 24 266 30 80
Fax: +48 24 266 30 99
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny pracy:
pn-pt: 7.30 do 15.30
 
 
 
 

 

  

 

Obsługa interesanta

Jeżeli wiesz kto załatwia Twoją sprawę to tu znajdziesz szybki kontakt do tej osoby.

Obsługa interesanta

Gminny Kurier Telewizyjny