Aktualne harmonogramy odbioru, obowiązujące od 1 marca 2017 r. znajdują się na stronie www.odpady.zgrp.pl w zakładce Harmonogramy odbioru.

Komunikat o planowych wyłączeniach prądu

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Staroźreby

Jesteś tutaj:

II Bieg z okazji Święta Niepodległości - relacja

Pierwsze miejsce zajął Olszewski Daniel z czasem 10:36. Drugie miejsce wywalczył Klimkiewicz Krzysztof z czasem 11:03, trzecie Grabowski Łukasz z czasem 11:13. Wśród kobiet jako pierwsza wbiegła Klaudia Tyburska z czasem 12:41, na drugim miejscu do mety dotarła Edyta Maraszek z czasem 13:02, miejsce trzecie zajęła Emanuela Przeradzka z czasem 13:54. Na mecie uczestnicy otrzymywali pamiątkowe medale, które wręczali: Pan Józef Stradomski Wójt Gminy, Pani Honorata Nagórka Sekretarz Gminy, Pani Anna Pawlik Kierownik Referatu Org., Pan Jan Jankowski Prezes LKS „Świt”, Pan Marek Ciećwierz Komendant Gminny ZOSP RP oraz Pan Jacek Zawodniak V-ce Dyrektor Szkoły Podstawowej w Staroźrebach.

Nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia czuwali Lokalni Animatorzy Sportu Pani Iwona Jakóbiak i Pan Patryk Różycki. Dziękujemy organizatorom i partnerom, a najbardziej uczestnikom biegu. Przyczyniliście się Państwo do wydarzenia upamiętniającego święto, które ma ogromną wartość dla rodaków.