Gmina Staroźreby

  • Orlik 2010
  • Przyroda
  • Orkiestra

Komunikaty

Dyżur - odpady - listopad

12 listopada 2018 - w pokoju nr 12 (świetlica Urzędu Gminy) w godz. 9.00-13.00

Więcej…

Harmonogram odbioru odpadów

Aktualne harmonogramy odbioru, obowiązujące od 1 stycznia 2018 r. znajdują się na stronie www.odpady.zgrp.pl lub TUTAJ.

Deklaracje podatkowe obowiązujące od 2016 roku

Druki deklaracji podatkowych

Energa Operator

Komunikat o planowych wyłączeniach prądu

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Staroźreby

Jesteś tutaj:

Reaktywowanie jednostki Policji w Staroźrebach

 

Zabiegania Wójta Gminy Pana Józefa Stradomskiego oraz Przewodniczącego Rady Gminy Pana Andrzeja Skierskiego wraz z Radnymi Rady Gminy o przywrócenie Posterunku Policji okazały się skuteczne. To dzięki determinacji i aktywnemu działaniu lokalnych władz, jak i władz powiatowych doszło do ponownego reaktywowania jednostki Policji w Staroźrebach.

Zgodnie z oczekiwaniami społeczności lokalnej od 25 października rozpoczął funkcjonowanie Posterunek Policji w Staroźrebach. Placówka umożliwi stały kontakt obywateli z Policją, która jeszcze skuteczniej będzie troszczyć się o bezpieczeństwo mieszkańców gminy. W uroczystości otwarciu posterunku wzięli udział zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jan Lach wraz z Komendantem Wojewódzkim Policji zs. w Radomiu insp. Tomaszem Michułką, którzy dokonali symbolicznego wręczenia kluczy do nowo otwartego posterunku przy ul. Starażackiej 21.

Na potrzeby jednostki przeznaczone zostały pomieszczenia należące do gminy. Nakłady na remont przekazane zostały z budżetu gminy, z kolei wyposażenie techniczne budynku i meble sfinansowane było z środków Policji.

W uroczystości otwarcia Posterunku Policji w Staroźrebach wzięli udział: Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Pan Jan Lach, Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu insp. Pan Tomasz Michułka, Komendant Miejski Policji w Płocku nadkom. Pan Sławomir Żelechowski, Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Płocku Pani Marlena Mazurska – reprezentująca Wojewodę Mazowieckiego Zdzisława Sipierę, Przewodniczący Rady Powiatu Płockiego Pan Lech Dąbrowski, Wójt Gminy Staroźreby Pan Józef Stradomski, Sekretarz Gminy Pani Honorata Nagórka, Przewodniczący Rady Gminy Pan Andrzej Skierski wraz z radnymi, Kierownicy jednostek oraz pracownicy Urzędu Gminy w Staroźrebach, przedstawiciele sektora prywatnego, mieszkańcy Staroźreb i policjanci, którzy będą pełnić służbę w nowo otwartej jednostce.

Komendant Miejski Policji w Płocku nadkom. Pan Sławomir Żelechowski złożył na ręce asp. Pan Jacek Obałkowski obowiązki Kierownika Posterunku. Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości oraz po poświęceniu przez Kapelana Płockiej Policji ks. Kanonika Jerzego Ławickiego i Proboszcza Parafii w Staroźrebach ks. Bogusława Sabata pomieszczeń, w których pracować będą policjanci, goście i mieszkańcy mogli zwiedzić jednostkę Posterunku Policji w Staroźrebach.

Kierownikowi Posterunku Policji w Staroźrebach i policjantom Wójt Gminy Pan Józef Stradomski życzy dobrej i bezpiecznej służby.

 

Kontakt

Urząd Gminy Staroźreby
ul. Płocka 18, 09-440 Staroźreby
Telefon: +48 24 266 30 80
Fax: +48 24 266 30 99
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny pracy:
pn-pt: 7.30 do 15.30
 
 
 
 

 

  

 

Obsługa interesanta

Jeżeli wiesz kto załatwia Twoją sprawę to tu znajdziesz szybki kontakt do tej osoby.

Obsługa interesanta

Gminny Kurier Telewizyjny