Gmina Staroźreby

  • Orlik 2010
  • Przyroda
  • Orkiestra

Komunikaty

Dyżur - odpady - sierpień

20 sierpnia 2017 - w pokoju nr 12 (świetlica Urzędu Gminy) w godz. 9.00-13.00

Więcej…

Harmonogram odbioru odpadów

Aktualne harmonogramy odbioru, obowiązujące od 1 stycznia 2018 r. znajdują się na stronie www.odpady.zgrp.pl lub TUTAJ.

Deklaracje podatkowe obowiązujące od 2016 roku

Druki deklaracji podatkowych

Energa Operator

Komunikat o planowych wyłączeniach prądu

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Staroźreby

Jesteś tutaj:

III Rodzinny Rajd Rowerowy 2017

Trasa tegorocznego rajdu liczyła ok. 32 km. Po rejestracji i przywitaniu uczestników przy hali sportowej w Staroźrebach wyruszyliśmy w kierunku Przedpełc i Opatówca. Następnie udaliśmy się do Zagroby, gdzie w czasie odpoczynku na wszystkich czekała niespodzianka, a mianowicie orzeźwiające lody.

Kolejny odcinek trasy do Stanisławowa przejechaliśmy przez miejscowości Dąbrusk i Sędek. W Rolniczym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Stanisławowie, po przejechaniu prawie 20 km. mieliśmy kolejny odpoczynek oraz zjedliśmy regeneracyjną zupę grochową z wkładką. Najmłodsi zwiedzili gospodarstwo, podziwiając hodowane zwierzęta.

Ostatni odcinek trasy przejechaliśmy przez Przeciszewo, Mieczyno, Bromierz do Staroźreb. Rajd zakończyliśmy na stadionie LKS Świt, gdzie troje najmłodszych uczestników otrzymało piłki, ufundowane przez Pana Jana Jankowskiego – Prezesa LKS Świt Staroźreby.

Wyprawa miała typowo rekreacyjny charakter. Było słonecznie i bezwietrznie, czyli pogoda wręcz idealna do eskapady na dwóch kółkach.

W tym miejscu należy skierować słowa podziękowania do Pana Wójta Gminy Staroźreby Józefa Stradomskiego oraz Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Staroźrebach Elżbiety Wojciechowskiej za trud włożony w przygotowanie i organizację rajdu.

Za obsługę porządkową, medyczną i zabezpieczenie całej trasy przejazdu, wielkie dziękuję składam druhom strażakom na ręce Pana Marka Ciećwierza – Komendanta OSP w Staroźrebach oraz kierowcom Zakładu Gospodarczego na ręce Pana Stanisława Wolszczyńskiego – Kierownika Zakładu, a także za obsługę logistyczną Pani Małgorzacie Chiczewskiej – pracownikowi GOK. Za przygotowanie stoiska rejestracyjnego i udostępnienie parkingu przy hali sportowej do zbiórki uczestników przez pracownika szkoły, dziękuję Panu Jackowi Zawodniakowi – Dyrektorowi Gimnazjum w Staroźrebach.

Natomiast wszystkim cyklistom dziękuję za uczestnictwo i do zobaczenia za rok.

Wojciech Koziński
Radny Gminy Staroźreby

 

Kontakt

Urząd Gminy Staroźreby
ul. Płocka 18, 09-440 Staroźreby
Telefon: +48 24 266 30 80
Fax: +48 24 266 30 99
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny pracy:
pn-pt: 7.30 do 15.30
 
 
 

 

  

 

Obsługa interesanta

Jeżeli wiesz kto załatwia Twoją sprawę to tu znajdziesz szybki kontakt do tej osoby.

Obsługa interesanta

Gminny Kurier Telewizyjny